O NAS

Jesteśmy stosunkowo młodym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców, który działa na terenie Poznania. W swojej ofercie posiadamy szkolenia na wszystkie kategorie prawa jazdy: od motocykla do autobusu.
Prowadzimy także szkolenia na instruktora nauki jazdy.

W naszej ofercie mamy również szkolenia związane z transportem drogowym, tj. Kwalifikacje wstępne i Szkolenia Okresowe. Kursy na przewóz towarów niebezpiecznych ADR, na operatora wózka jezdniowego (widłowego) i dźwigu HDS.  Ośrodek nasz stawia przede wszystkim na rzetelne, bezstresowe i jakościowe szkolenia, które owocują wysoką zdawalnością Naszych Kursantów.

Dla Nas najważniejsza jest jakość szkolenia a nie ilość Kursantów!

Zapewniamy komfortowe warunki szkolenia teoretycznego i praktycznego. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych dydaktyków, dzięki czemu są zajęciami ciekawymi i interesującymi. Zajęcia teoretyczne odbywają się w nowoczesnej sali wykładowej z bogatym wyposażeniem dydaktycznym, dzięki temu wiedzę zdobywa się łatwiej i przyjemniej.

Prowadzimy szkolenia w systemie ciągłym, dzięki czemu nie ma potrzeby oczekiwania, aż uzbiera się grupa. Kursant dołącza do grupy w dowolnym momencie, a zajęcia, które opuścił nadrabia na końcu. Sama nauka jazdy odbywa się bezstresowo i jest dostosowana do indywidualnych umiejętności osoby szkolonej. Nasi instruktorzy nauczą Was zasad poruszania się po drodze, sztuki kierowania samochodem oraz obsługi i zasad działania podstawowych mechanizmów w samochodzie, a co więcej pokażą Wam wszystkie „haczyki” na trasach egzaminacyjnych.

Mając na uwadze wygodę i zadowolenie klientów nasze biuro z salą wykładową oraz miejsce rozpoczęcia jazd znajdują się blisko siebie, co pozwala zaoszczędzić cenny czas. Natomiast plac manewrowy blisko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, gdzie będziecie Państwo zdawać egzamin, dzięki czemu jadąc na plac z instruktorem zapoznajecie się automatycznie z trasami egzaminacyjnymi.

Prawo jazdy, w dzisiejszych czasach zdaje się być czymś niezbędnym, daje niezależność, poczucie swobody, a przede wszystkim jest wymagane przez pracodawców. Jest to dokument, który zdaje się być tak samo potrzebny jak dowód osobisty!