O NAS

Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia Kierowców, który działa na terenie Poznania. W swojej ofercie posiadamy szkolenia na wszystkie kategorie prawa jazdy: od motocykla do autobusu.

W naszej ofercie mamy również szkolenia związane z transportem drogowym, tj. Kwalifikacje wstępne i Szkolenia Okresowe. Ośrodek nasz stawia przede wszystkim na rzetelne, bezstresowe i jakościowe szkolenia, które owocują wysoką zdawalnością Naszych Kursantów.

Dla Nas najważniejsza jest jakość szkolenia a nie ilość Kursantów!

Zapewniamy komfortowe warunki szkolenia teoretycznego i praktycznego. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych dydaktyków, dzięki czemu są zajęciami ciekawymi i interesującymi. Zajęcia teoretyczne odbywają się w nowoczesnej sali wykładowej z bogatym wyposażeniem dydaktycznym, dzięki temu wiedzę zdobywa się łatwiej i przyjemniej.

Nauka jazdy odbywa się bezstresowo i jest dostosowana do indywidualnych umiejętności osoby szkolonej. Nasi instruktorzy nauczą Was zasad poruszania się po drodze, sztuki kierowania samochodem oraz obsługi i zasad działania podstawowych mechanizmów w samochodzie, a co więcej pokażą Wam wszystkie „haczyki” na trasach egzaminacyjnych.

Mając na uwadze wygodę i zadowolenie klientów nasze biuro z salą wykładową oraz miejsce rozpoczęcia jazd dla kategorii B znajdują się blisko siebie, co pozwala zaoszczędzić cenny czas. Natomiast plac manewrowy blisko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, gdzie będziecie Państwo zdawać egzamin, dzięki czemu jadąc na plac z instruktorem zapoznajecie się automatycznie z trasami egzaminacyjnymi.

Zajęcia praktyczne na kategorie A, BE, C, CE, D rozpoczynają się na placu manewrowym, znajdującym się na terenie K.S. Posnania (Poznań, ul. Słowiańska 78) wjazd od ul. Przełajowej.

Prawo jazdy, w dzisiejszych czasach zdaje się być czymś niezbędnym, daje niezależność, poczucie swobody, a przede wszystkim jest wymagane przez pracodawców. Jest to dokument, który zdaje się być tak samo potrzebny jak dowód osobisty!

Serdecznie zapraszamy

Plac Manewrowy
  • 691 347 477